Kategorie: Aktuality

VinoHRANÍ Simulantů na vinobraní a dožínkách 2015 na zámku KAČINA

V rámci oslav vinobraní a dožínek uspořádaných 12. září 2015 v okolí zámku Kačina vystoupila také skupina Simulantenbande.

V rámci oslav vinobraní a dožínek uspořádaných 12. září 2015 v okolí zámku Kačina vystoupila také skupina Simulantenbande. Po uvedení moderátorem, objevujícím se na ČT 1 a TV Barrandov, Vlastou Korcem začala hrát v 17:45 hod jednohodinový koncert ve svém tradičním složení. Je nutno zdůraznit, že jejich projev zaujal na prostranství před zámkem i „probudil" část návštěvníků, kteří se do té doby věnovali více či méně ochutnávce vín, burčáku, pojídání párků, klobásek a řízků. Během vystoupení zazněly - při takovémto časově kratším simulování - obvykle hrané skladby, jak z oblasti beatové, tak i bluesové. Ozvučení připravené pořadateli bylo vzhledem k otevřenému venkovnímu prostoru velmi přijatelné. Hoši se svého hraní a Petr zpěvu zhostili lépe než dobře. Své vystoupení zakončili přídavkem - skladbou „Walking the dog" a roztancovali před pódiem i několik starších diváků.

Plně tak potvrdili rčení: „To nejlepší nakonec". Po jejich vystoupení už zazněly jen závěrečné fanfáry, zazvonil Korec a slavnosti byl konec.

13.9. 2015

JuSting

print Formát pro tisk